نحوه تغذیه سالم در تعطیلات


یکی از بهترین قسمت های تابستان فرصت برای تعطیلات است. و یکی از بهترین قسمت های تعطیلات ، فرصتی برای کشف غذاهای محلی و رستوران های جدید است.

اما بدون برنامه ریزی دقیق ، یکی از جنبه های منفی تعطیلات سلامتی ، رژیم غذایی و ورزش می تواند به راحتی از بین برود. از طرف دیگر ، احساس خستگی ، تنگی نفس و کم انرژی را در شما ایجاد می کند.

وقتی در تعطیلات هستید ، می توانید از عطرهای خوشمزه و خوش طعم در داخل یا خارج از شهر لذت ببرید بدون اینکه اهداف سلامتی خود را به طور کامل خراب کنید.

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند از زمان خود لذت ببرید و در طول تعطیلات سالم بمانید.

نحوه تغذیه سالم در تعطیلات

صبحانه بخورید

از دست دادن اولین وعده غذایی روز هنگام تعطیلات آسان است. اما خوردن صبحانه سالم به عنوان بخشی از تعطیلات عادی برای حفظ اهداف ورزشی و داشتن انرژی لازم برای گذراندن یک روز تعطیل شلوغ ضروری است.

One Daily Splurge

زمان تعطیلات است ، بنابراین باید هر روز از یک وعده غذایی یا ورزش لذت ببرید! به خودتان یک جایزه یا شیرینی روزانه شیرین بدهید (به جای 7 یا 8).

نه غذای مامانی

اگر سوار هواپیما یا ماشین طولانی پیش رو دارید ، با تنقلات فراوان آماده شوید. ابتدا پنیر ، دانه های مخلوط ، دانه ها و دانه ها ، سیب تازه ، میوه یا. سبزیجات خشک ، برش های سبزیجات با جوز هندی یا حمص و مقدار زیادی آب.

خرده فروش یا بقالی پیدا کنید

هنگامی که به مقصد می رسید ، مقدار زیادی غذای خوب بسته بندی کنید تا بتوانید در طول اقامت خود ادامه دهید. مطمئن شوید که از خرج کردن بودجه در تابلوهای سمت راست هتل ، استراحتگاه ، اردوگاه یا بار جلوگیری می کنید.

از مصرف الکل خودداری کنید

بارگیری میان وعده ها از خواربارفروشی یا سوپرمارکت به شما کمک می کند تا از تنقلات زیاد قند ، سدیم بالا و کربوهیدرات که اغلب در رستوران هتل ارائه می شود اجتناب کنید.

مکمل Superfood را امتحان کنید

زمانی که به دلیل کمبود فضا یا زمان محدود نمی توانید تعادل مورد نظر خود را از غذا دریافت کنید ، مکمل ها را امتحان کنید! اگر به درستی ذخیره شوند ، عمر بیشتری خواهند داشت و به راحتی می توان با هم سفر کرد. در تعطیلات یا در سفر ، راه دیگری برای اطمینان از داشتن میوه و سبزیجات خود در رژیم غذایی خود ، استفاده از این مکمل های سبز از Organifi ، Farm of Life و Genestra است.

غذای فوق العاده – سازماندهی کنید

Pure Superfood از Organifi دارای یک شام مخلوط قوی با مواد مغذی برای حمایت از وضوح ذهن ، آرامش و خلق و خوی سالم است. به این دلیل است که Superfood خالص از Organifi حاوی سه ترکیب فوق العاده مواد غذایی قوی است: مخلوط گوارشی (با پودر پری بیوتیک ، پودر سرکه سیب ارگانیک ، بائوباب ارگانیک و پودر لیمو ارگانیک) ؛ مخلوط آنزیم گوارشی (با پروتئاز ، آمیلاز ، لیپاز ، لاکتاز ، سلولاز ، پودر آلوئه ورا و عصاره ریشه زنجبیل ارگانیک) و مخلوط شناختی (با پودر آب نارگیل ارگانیک ، عصاره نیش شیر ارگانیک و عصاره کامل قهوه ارگانیک) به برای شروع ، 1 قاشق غذاخوری به 8-10 اونس آب آشامیدنی دلخواه اضافه کنید ، مخلوط کنید و لذت ببرید!

کل غذاها فرمول فوق العاده سبز Caplets – مزرعه زندگی

بیش از 90 درصد از آمریکایی های مسن از تعداد توصیه شده روزانه قرص ها و داروهای تجویز شده توسط ایالات متحده استفاده نمی کنند. کپلت های فرمول Super Food Formula از Farm of Life می توانند کمک کنند. پرفکت سوپر سبز فرمول کپلت یک مکمل طبیعی و غلات کامل است که با سبزیجات طبیعی ، میوه ها ، چشمه ها و غلات میوه پر شده است. هر وعده از این مکمل شامل 46 جزء قند خون بالا ، 13 جزء پروتئینی ، و 10 نوع پروبیوتیک و رژیم های چربی کامل است. ایده آل برای رژیم های کم چرب یا افرادی که به اندازه کافی غذای سبز نمی خورند ، فرمول کامل غذاهای کامل سبز منبع بهتری از ویتامین A و C و سایر ویتامین ها است ، از عملکرد ایمنی سالم حمایت می کند و سیستم ایمنی سالم را تقویت می کند. چربی سالم مشعل ها

Phyto Greens Powder Organic – Genestra

Phyto Greens Powder Organic از Genestra یک افزودنی با طیف گسترده ای از فیبر نوری است. ترکیب میوه و سبزیجات ارگانیک آن مملو از میوه ، سبزیجات و سوپ است ، از جمله: سرکه سیب ، چغندر ، هویج بو داده ، برگ اسفناج ، میوه توت فرنگی ، میوه گیلاس ، ساقه کلم بروکلی و گل ، کلم پیچ ، توت سیاه ، جوانه بروکسل ، زنجبیل ، مارچوبه و بسیاری دیگر. پودر ارگانیک فیتو گرینز همچنین حاوی کلرلا سلول شکسته ارگانیک ، برگ یونجه ، برگ جو ، جوانه ارزن ، بلغور جو دو سر ارگانیک و بلغور جو دوسر ارگانیک است. این ترکیب USDA از مکمل های بهداشتی برای گیاه خواران مفید است و منبع آنتی اکسیدان های قوی است.

بهترین توصیه های شما برای تغذیه سالم در تعطیلات چیست؟دیدگاهتان را بنویسید