ووپی گلدبرگ از کار بر روی فیلم متفاوت برای دایناسور “تئودور رکس” پشیمان استهمه ما غمگین هستیم و اسطوره ووپی گلدبرگ در هالیوود فرقی نمی کند. اگرچه امروزه قابل مقایسه است چشم انداز، مجری فیلم قدیمی را که به کار خود اختصاص داده بود باز کرد: تئودور رکسبه گلدبرگ می گوید ، درست است ، ثبت نام در فیلم زنده دایناسورها به معنای واقعی نیست خیلی خوب اندیشه ها

در جریان رویداد اصلی نمایش امروز ، گلدبرگ در مورد جورج کلونی اظهار نظر کرد و گفت اجازه نمی دهد همسر آمال کارهایش را در داخل ببیند. بتمن و رابینبه هنگامی که گلدبرگ شروع به پرسیدن از همکاران خود کرد که آیا کار آنها آنقدر ضعیف است که اکنون ناراحت هستند ، گروه های پرسش کننده به سرعت به همان س respondال پاسخ دادند. بنابراین همه ما می خواهیم بدانیم که ووپی گلدبرگ از چه فیلمهایی متنفر است ، درست است؟

گلدبرگ می گوید از “خیلی چیزها” پشیمان است و با او به این س answersال پاسخ می دهد چشم انداز آره. “چیزی که اینجا گفتم باعث شد فکر کنم” اوه ، دهنت را ببند “.

و وقتی کار تمام شد ، گلدبرگ موضوع سوال را قطع کرد و در فیلم گفت که از این فیلم بسیار ناراحت است. این بازی موفق به کسب برد اسکار نشد روح، و نه نام کار او در رنگ بنفشبه نه ، فیلمی که واقعاً ستاره را ناراحت می کند جایگزین بچه های قدیمی می شود.

گلدبرگ می گوید: “هیچ فیلمی وجود ندارد که با هیچ کس محتوا نداشته باشد ، جز افرادی که آن را دوست دارند.” “برای رابطه من ، به عنوان یک پلیس و دایناسوری که صحبت می کند.”

اون فیلم تئودور رکس، که از گلدبرگ به عنوان کتی کلترن ، یک افسر پلیس مشهور ، پیروی می کند که در نهایت با یک T-Rex بدنام به عنوان همکار جفت می شود. او مأموریت یافت تا قاتل دایناسورها و دوست جدیدش را پیدا کند ، همه به سراغ یک دانشمند دیوانه می روند که برای جنگ جهانی بعدی آماده می شود. این فیلم که در سال 1995 اکران شد ، گلدبرگ را به عنوان نامزد رازی برای بازی در نقش خود انتخاب کرد.

“برایان [Teta] خوب ، او به من گفت ،

گلدبرگ آماده خروج پاسخ داد: “برایان عزیز” تئودور رکس مرز و اندوه معشوقه اش. “دیوانه است.”

با این حال، تئودور رکس پرواز راحت نیست با این حال ، می توانید تریلر فیلم را در ویدئو کلیپ بالا مشاهده کنید تا هیجان را ببینید.

چشم انداز روزهای هفته در ساعت 11 / 10c در ABC منتشر می شود.

مکانی برای تماشا چشم انداز

دیدگاهتان را بنویسید