پاسخ سوالات پایه تربیت بدنی


شروع یک برنامه آموزشی هیجان انگیز است زیرا می خواهید بدن ، ذهن و شیوه زندگی خود را تغییر دهید. با پایبندی به اهداف خود در حین کار ، می دانید که بهتر خواهید شد و قوی تر خواهید شد. اما تلاش برای تسریع آموزش اولیه می تواند دشوار باشد. می توانید در حالی که خودتان هستید با نکته دوم شروع کنید و فکر کنید “آیا این واقعاً ادامه پیدا می کند؟”

خوب ، با کمک ما ، عالی خواهد بود! با کمی راهنمایی ، می توانید یک برنامه تمرینی اولیه ایجاد کنید که نتایج را ایجاد کند. خبر خوب – ما اینجا هستیم تا به سوالات شما در مورد آموزش رژیم پاسخ دهیم. مطمئن باشید که با شروع کار خود می دانید که سخت کوشی شما نتیجه خواهد داد.

چه چیزی باعث می شود مبتدیان خوب کار کنند؟

این که آیا شما به تازگی شروع به کار کرده اید یا در حال بازگشت به وضعیت جدید هستید ، کمی بیشتر کار بزرگی است. آموزش خوب برای مبتدیان نباید زیاد شیک و طولانی باشد.

آموزش مقاومت

این در مورد تمرینات مقاومتی است ، تمرکز بر حرکات ساده و آسان که بر روی گروه های اصلی ماهیچه شما متمرکز است. با یک یا دو تمرین برای هر قسمت بدن شروع کنید (یعنی لانگ و اسکوات برای پایین تنه ، اسکوات برای قفسه سینه ، چمباتمه با دمبل برای پشت و غیره. فوتبال سوئیس برای رویداد اصلی شما زنده است).

آموزش قلب و عروق

م effectiveثرترین تمرینات قلبی مبتدی تمریناتی هستند که برای شما بهترین هستند. اگر سعی کنید خود را مجبور به دویدن کنید ، از هر دویدن بترسید ، موفق نخواهید شد. اگر ممکن است کاردیو نداشته باشید ، تمرینات HIIT را برای مبتدیان امتحان کنید. HIIT نیمی از زمان برای مشاهدات مانند کاردیو- حالت کاردیو است. خوب ، اگر واقعاً می خواهید زمان تمرین را کاهش دهید ، تمرینات HIIT و تمرینات قدرتی به تمرینات آمادگی جسمانی و قدرتی شما می پیوندد!

رسم هم درست است. عرق کردن ، فشار آوردن به قلبی که فقط ندارید؟ آن را در پادکست قرار دهید و راه بروید! پیاده روی م effectiveثرترین ورزش سرطانی است که بسیار مثر است. هوای بد برای مدتی؟ FitOn’s Walking Fitness را امتحان کنید کلاسی که در آن می توانید هر مایل از راحتی خانه خود پیاده روی کنید!

گزینه های کار در خانه

ورزشگاه ندارید؟ مشکلی نیست. حتی اگر از کار در مکان عمومی می ترسید ، تا زمانی که وارد خانه نخ ریسی نشوید ، نکات خوبی برای شما وجود دارد. با FitOn ، تعداد زیادی وجود دارد آموزش خانگی برای مبتدیان این به شما کمک می کند عضله بسازید ، کندتر باشید ، انگیزه داشته باشید ، از سلامت بیشتری برخوردار باشید ، مانند یک ستاره راک کامل.

شما می توانید از وزن بدن خود استفاده کنید ، اما اگر می خواهید عوارض بپردازید ، می توانید در تجهیزات مختلفی سرمایه گذاری کنید که فضای زیادی را اشغال نمی کنند ، مانند:

پارااوهه: طیف وسیعی از تجهیزات آموزشی که بیشتر مردم با تمرینات قدرتی مرتبط می دانند. برای شروع دیر ، بهتر است روی یک جفت سبک و یک جفت شروع سنگین سرمایه گذاری کنید. از دمبل می توان برای تمرینات تمرینی ضعیف مانند پرس سینه ، خطوط یک دست ، اسکوات ، اسکوات و اسکوات استفاده کرد.

کتل بلز: Kettlebells دارای وزن چدن از پنج تا 100 پوند است. ممکن است دیده باشید که افراد در نوارهای ویدیویی یا در باشگاه بدنسازی حرکت می کنند. این تمرینات کوچک اما قدرتمند بیشتر از سایر وسایل تمرین قدرتی کارت های بیشتری را می سوزاند زیرا دارای حرکات زیاد ، حالت دهنده و تقویت کننده ای برای ایجاد استقامت و قدرت در حین ورزش است.تمام بدن شما گرفتار شده است.

گروه های مخالف: برخلاف آموزش باندیانا برای مبتدیان ، یکی از بهترین موارد ما برای آموزش در حال حرکت است (و واقعاً در همه مناطق). آنها می توانند سطوح مختلفی از مقاومت را برای اکثر تمرینات تمرینی ارائه دهند و جمع و جور هستند و به راحتی در جیب شما قرار می گیرند. نوارها و دسته های بلند در دو طرف برای ردیف ، پرس جعبه ، فر با پرس و صاف ایده آل است. نوارهای خم نیز عالی هستند – آنها پاها ، ساق پا یا ران شما را می چرخانند تا از فعالیت پایین تنه جلوگیری شود.

مدت زمان آموزش اولیه چقدر است؟

آموزش برای مبتدیان زمان زیادی را صرف نمی کند تا بتوانید به نتایج دلخواه خود برسید. پس از همه ، ورزش طولانی مدت می تواند برای شما بسیار دردناک باشد تا بتوانید تمرینات بعدی خود را حساب کنید. سازگاری هنگام عادت به فعالیت بدنی مهم است ، بنابراین مهم است که مطمئن شوید که در بالای تمرینات خود قرار دارید.

یک قانون کلی خوب که باید در نظر بگیرید: سخت تر و کوتاه تر تمرین کنید

اگر تازه شروع کرده اید آموزش HIIT برای شروع ، آن را زیر 30 دقیقه نگه دارید. شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید در 15 دقیقه برای ورزش شدید بیرون بیایید.

گرم کردن بالا و پایین پایین

همه تمرینات باید با تمرینات گرمکن گرم و مقاومتی سبک یا کاردیو شروع شود تا خون و بدن شما آماده تمرین شود. این یک گام مهم برای روال تمرین شما است که احتمال آسیب دیدگی شما را کاهش می دهد. همچنین از پایان های غیر منتظره اجتناب کنید. پس از اتمام تمرین ، چند دقیقه وقت بگذارید تا با تمرینات ساده ای که سرعت تنفس شما را با تمرینات ملایم مانند حرکات کششی باز می گرداند ، خنک شوید.

مرور کنید کشش دسته در برنامه FitOn برای کلاسهای گرم و گرم کردن جایگزین تمرینات معمول شما شود.

تعطیلات

استراحت بخش مهمی از زمان دادن به بدن شما برای بهبود ، ساخت عضله و سوزاندن چربی است. بله ، شما در زمان استراحت چربی می سوزانید و عضله می سازید! دلیل آن هم همین است مو همچنین بخش مهمی از تمرینات مبتدی شما است.

اگر بدن شما می خواهد استراحت کنید حداقل یک تا دو روز استراحت در هفته یا بیشتر انجام دهید! این روزها می توانید استراحت قوی داشته باشید. ممکن است شبیه راه رفتن یا پیاده روی باشد ، فقط ساده کلاس های یوگا، نورد فوم و / یا کشش.

موضوع: آموزش حرکتی چیست و چرا اهمیت دارد

تمرینات برای مبتدیان: اشتباهات رایج

شماره 1 جلوگیری از تمرینات قدرتی برای ترس در حال افزایش

اگر شما مبتدی هستید که فکر می کنید کاردیو سریع ترین راه برای از بین بردن چربی است ، این داستان برای شما مناسب است!

تمرینات قدرتی فقط برای بدنسازان نیست و بدن نیز شبیه شما نیست (اگر آسان بود!). این ورزشکاران زندگی خود را وقف ساختن بدن خود می کنند ، مانند ، نگران نباشید ، ماهیچه های بزرگ و شگفت انگیز فقط اتفاق نمی افتند.

اما برای ایجاد انبوه ، دو تا سه روز تمرینات قدرتی که به شما در ساختن ماهیچه های لاغر کمک می کند ، آن شکل دلخواه را به شما می دهد. همچنین ، با توزیع مجدد ساختار بدن نشان می دهد که با گرد شدن باسن شما باسن شما کوچک می شود. خوب ، این باعث افزایش استراحت شما می شود! بله ، شما فقط این را شنیده اید. بدن شما انرژی بیشتری برای جلوگیری از چربی ماهیچه ها دارد ، بنابراین در نهایت آنقدر کالری مصرف می کنید که هرگز انجام نمی دهید (به لطف تمرینات قدرتی!)

موضوع: نه ، تمرینات قدرتی باعث افتخار شما نیست

شماره 2 برای کاهش وزن ساعاتی را به تمرینات قلبی اختصاص دهید

اگر سعی می کنید وزن خود را کاهش دهید ، بهتر است ساعت ها روی یک بیضوی یا تردمیل پرش کنید. اما ، مهم نیست که چه چیزی شنیده اید ، هیچ راهی سریع برای سلامت بدن شما وجود ندارد. و اگر دیگری وجود داشته باشد ، ممکن است چنین نباشد.

کاردیو مهم است ، اما این پایان همه چیز نیست. جلسات کاردیو – طولانی و منظم – همچنین ماهیچه های مورد نیاز را تحت فشار قرار نمی دهد ، چربی نمی سوزاند و تثبیت نمی شود. ممکن است در ابتدا وزن خود را کاهش دهید ، اما با سازگاری سریع بدن با این نوع فعالیت ، پوشش داخلی ضعیف می شود. بسیاری از مردم فکر می کنند که بهترین راه برای پیروزی در این مرحله ، کاهش آینده است. آنچه می دانید این است که شما هر روز 90 دقیقه ورزش می کنید ، واقعا گرم است ، آماده ترک است. در تمام این مدت ، نتایج هنوز دیده نشده است. مگه نه ، باشه؟

موضوع: سندرم Overtraining چیست + زیرا نتایج بسته می شوند

شماره 3 هیچ قدرتی برای محافظت از موسیقی در سمت راست ندارد

عضلات دردناک نشانه ای برای توقف فعالیت بدنی نیستند. به هر حال ، درد بعد از تمرین فقط نشانه بهبودی و توانایی بدن شما برای سازگاری با فعالیت های جدید است. بهترین راه برای بهبود سریع عضلات دریافت مواد مغذی و پروتئین برای خوردن ، خوابیدن ، نوشیدن مایعات فراوان و حرکت در اطراف. سورپرایز درسته؟

هنگامی که ماهیچه های شما درد می کنند ، آنها به جریان خون بیشتری نیاز دارند که نتیجه ورزش است. تفاوت زیادی بین تسکین درد ناشی از یک تمرین روتین جدید و درد دائمی که هفته ها طول می کشد وجود دارد.

با این اوصاف ، اگر متوجه شده اید که در چند هفته گذشته درد داشته اید و با خستگی و حالت تهوع ارتباط دارد ، ممکن است بخواهید اقدامات خود را برای اطلاع پزشک انجام دهید. این نشان دهنده شدت تمرین است.

موضوع: بهترین غذاها برای تغذیه بدن بعد از تمرینات قدرتی

شماره 4 فکر کنید همه دکمه ها باید در ابتدا باشند

تغییر طولانی است. زمان می برد تا بدن ، سلامتی و ذهن شما تغییر کند – حتی برای شروع یک روال جدید. اگر انگیزه داشتن سخت است ، به یاد داشته باشید: همه اینها بخشی از فرایند است. سرانجام ، روال جدید شما تبدیل به یک عادت می شود و فعالیت بدنی هرگز سرگرم کننده تر از گنجاندن آن در تمرینات شما نخواهد بود. به اطراف بچسبید. راحت تر خواهد شد!

آموزش برای مبتدیان

اگر دارید با استفاده از برنامه FitO ، احتمالاً می پرسید کدام یک از برگه های ویدیویی آموزش مبتدی مناسب برای شما است. اکثر تمرینات FitOn را می توان برای هر سطحی تنظیم کرد (مربیان ما دوست دارند تنظیمات را نشان دهند) ، و در صورت تمایل می توانید در هر زمان استراحت و استراحت کنید. به حمایت بیشتری نیاز دارید؟ ما هم همه را داریم بندر ONEHUNGA مقاله بعدی

اگر به یک مربی متخصص نیاز دارید تا شما را در گرم کردن مناسب راهنمایی کند یا شما را در روال معمول آزمایشگر ab راهنمایی کند ، خواهید یافت اینجابه این تمرینات بر تمرینات ساده و م focusثر تمرکز می کند تا به شما کمک کند تا هنگام تمرین ضد ویروس ، مسائل را کاهش دهید. انواع زیادی از تمرینات برای انتخاب وجود دارد – یوگا ، تمرینات با وزنه ، حرکات کششی ، پیلاتس – و مربیان متخصص ما در اینجا هستند تا شما را با انواع تمرینات هنگام شروع حرکت راهنمایی کنند.

در اینجا برخی از نکات برتر ما برای مبتدیان در FitOn آمده است:

غیر سطح

ویدئوی 17 دقیقه ای یوگا یوگا یک مبتدی عالی است که به شما کمک می کند تا در تمرینات خود تازه کار باشید ، سازگاری ، تعادل و قدرت خود را افزایش دهید. شما تکنیک های اساسی را می آموزید که مفاصل شما را باز می کند ، تنش را برطرف می کند و ماهیچه های مورد نیاز برای تمرینات بیشتر را تقویت می کند.

مبتدی HIIT

اصول اولیه یکی از موثرترین دوره ها را بیاموزید. این آموزش 11 دقیقه ای HIIT با این نوع آموزش HIIT راحت می شود. هنگامی که شروع به سوزاندن برخی از کارت های بزرگ می کنید ، احتمال کار نکردن زودهنگام و صدمه دیدن را افزایش می دهد.

برسید و لذت ببرید

حرکات کششی بخش مهمی از برنامه تمرینی شماست. این تمرین 21 دقیقه ای بهترین روتین پس از تمرین است که به کاهش درد ، ثابت نگه داشتن ماهیچه ها و مفاصل ، جلوگیری از آسیب دیدگی و آماده پیگیری سریع صندلی عرق خود کمک می کند!

صبور باشید تا بدانید نتایج در راه است!

بسیاری از افراد تمرینات روتین را شروع می کنند زیرا نتایج فوری مورد نظر خود را مشاهده نمی کنند. چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که صبر مهمترین چیز است! پس از همه ، شما می توانید به بدن ، سلامتی و نتایج مورد نظر خود کمک کنید! نتایج بلافاصله پس از شروع توقف شروع می شوند. پس این کار را نکنید شما خیلی نزدیک هستید! مطمئن شوید که از این دستورالعمل ها پیروی می کنید ، هنوز خواب هستید ، آب بدن خود را حفظ کرده اید و به رژیم غذایی خود توجه می کنید ، این کار می کند – فقط یک موضوع زمان است تا همه چیز تمام شود!

دیدگاهتان را بنویسید