چرا آدل “2 تا 3 بار در روز” کار زیادی است “


در طرف دیگر تمرینات عادل ، او ممکن است برای مدت طولانی با مشکلات سلامتی روبرو شود.

از آنجا که بمب 33 ساله 33 ساله ووگ را کشف کرد که مجبور شده است “دو تا سه بار در روز” تمرین کند ، کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که ثبت نام در سازمان بسیار سخت است و باعث آسیب به ماهیچه های بدن می شود. بدن ، مفاصل و سیستم پیشگیری

جان وایت ، افسر بهداشت WebMD ، به The Post گفت: “حفظ فعالیت های تفریحی برای هدایت یک شیوه زندگی سالم بسیار مهم است.” اما تمرین دو تا سه بار در روز بسیار بیشتر است. “

وایت می گوید: کار زیاد اغلب می تواند “خطر آسیب جدی” باشد.

او می گوید: “وقتی کار می کنیم ، ماهیچه ها ، استخوان ها و روده ها را آزاد می کنیم.” “اگر فرصتی برای بهبود آن قسمت های بدن بعد از ورزش ندارید ، خستگی شروع به کار می کند.”

به گفته وی ، استفاده از ضعف های جسمانی ضعف جسمانی را کاهش می دهد.

ادل
ادل می گوید روش تمرین او یک ورزشکار است.
توومومو

وایت توضیح داد: “شما کارهای زیادی را در خانه ریسندگی انجام می دهید و به بدن و عضلات شما آسیب می رساند.”

او می افزاید: “بدن شما در پاسخ به آن استرس مزمن کورتیزول تولید می کند.” کورتیزول بالا مانع از توانایی سیستم ایمنی در جلوگیری از عفونت می شود. “

اما در مورد اجرای هیجان انگیز “سلام” ، رابطه جدید او با تناسب اندام شامل افت 100 پوندی او در دو سال گذشته بوده است ، و او می گوید که این بهزیستی احساسی درونی اوست. به شدت مایل است عرق کند.

“[The gym] آدل به Vogue گفت که با وجود گزارشات قبلی مبنی بر رژیم غذایی سالم ، رژیم خاصی را رعایت نمی کند.

در عوض ، او تمرینات سخت و مربیگری را زیر نظر متخصص عملکرد و مالک سالن بدنسازی Heart & Hustle ، نیویورکر گرگ میل ، دنبال خواهد کرد.

با درخواست خواننده ، مایل چندین بار در روز تلاش می کرد تمرینات خود را تمرین کند – علیرغم مسائل طولانی مدت که از تعدادی دیسک های لغزیده بوجود آمده بود.

برنده جایزه گرمی و مادر جدا شده آنجلو 8 ساله گفت: “وقتی تمرین کردم متوجه شدم که واقعاً عصبی نیستم.”

ادل
ادل می گوید هرگز برای کاهش وزن کار نکرده است.
رویترز

وی افزود: “این واقعا در مورد کاهش وزن نیست.” “من فکر کردم ،” اگر بتوانم بدنم را تقویت کنم و بتوانم آن را ببینم و ببینم ، شاید روزی بتوانم احساسات و ذهن خود را تقویت کنم. “

آدل در گفتگو با Vogue به ناراحتی قلب خود از درد جدایی اش از سیمون کنکی ، رئیس خیریه اعتراف کرد. ازدواج این زوج در سپتامبر 2019 به پایان رسید.

اما آدل گفت “خوشحال” نیست و سالها پیش از “تقاضای دادگاه برای پایان دادن به رابطه آنها” “تلاش کرده است”.

او همچنین سازندگان را برای تکرار خود ، علیرغم بهبود عملکردها ، که ناشی از سختی های آنجلو و کونکی – که در LA زندگی می کنند ، نشسته بود ، در مقابل خیابان او و پسرش در خانه ای که هنگام جدایی برای او خریداری کرد – و اخیراً او را دید. ناپدری مارک ایوانز ، که در ماه مه بر اثر سرطان درگذشت.

فواید روانی و احساسی سلامت روانی کار می کند ، اما ، به گفته کوردلیا کارتر ، پزشک املاک و مستغلات NYU Langone ، “بیش از حد خوبی ها گاهی اوقات بد هستند.”

کارتر می گوید: ورزش ورزش است. “هنگام ورزش ، بدن ما اندورفین یا” هورمون های شادی “را ترشح می کند که ما را بسیار قوی تر و پایدارتر می کند.”

ادل
آدل می گوید که روزی دو- سه بار با مربی تمرین می کند.
توومومو

با این حال ، بیش از حد کلینیک به سلامت روانی و احساسی می پردازد ، که به نوبه خود می تواند اثرات بیولوژیکی را در دراز مدت کاهش دهد.

“علاوه بر شدت جراحت و از بین رفتن استرس ، ورزش زیاد در یک دوره زمانی می تواند مانند یک تمرین بدون فعالیت سرگرم کننده به نظر برسد که استرس کمتری دارد. خوشحالیم که بیرون آمدیم.”

کارتر توصیه می کند به جای فشار دادن به آهن یا شکستن تمرینات قلبی خود چندین بار در روز ، از انواع مختلف تمرین و جلسات تمرینی چندین بار در هفته ، غذای تمیز و آب آشامیدنی استفاده کنید.

“سلامت کلی شما مهم است. فقط مسئله کاهش وزن یا زیبا به نظر رسیدن نیست. ” “با حفظ سلامت ذهن و بدن خود برای استفاده بیشتر از آن.”

دیدگاهتان را بنویسید