چگونه می توان کرنچ خوب قورباغه را درست کرد


برخی از پیوندها در این مورد روابط متقابل هستند. این بدان معناست که اگر روی پیوند کلیک کنید و مورد را خریداری کنید ، ما بدون هیچ هزینه اضافی کمیسیون فروش را دریافت می کنیم. این سایت های شبکه های اجتماعی به ما اجازه می دهند همیشه بهترین EatMoveHack را برای شما به ارمغان بیاوریم. همه نظرات برای ما باقی می ماند.

در یک نگاه اطلاعات

هدف: دیواره شکم (راست شکم) ، مورب

تجهیزات مورد نیاز: ندارد

سطح: شروع

چیزی که نگهبانان باغ وحش و گیاه شناسان سالها از آن لذت می بردند لذت می بردند: قورباغه ها در واقع شش سبد بسیار خوب توصیف شده اند.

خوب ، ممکن است ما این کار را انجام داده باشیم (خوب ، مطمئناً امیدواریم که چنین باشد) ، اما واقعیت دائمی کرانچ قورباغه یکی از بهترین روش ها برای شما هستید برای ساختن شکم آهن

این دراز و نشست های سرگرم کننده تمام دیواره شکم شما (از جمله مورب شما) را تنظیم می کند و بعد از تمرین تنها در چند ستون به قلب شما می رسد. اگر زمان زیادی را تحت فشار قرار داده اید یا فقط می خواهید به یک ورزش خوب بپردازید بدون اینکه یک روز کامل را فدای آن کنید ، قطعاً قورباغه در کارنامه ورزش شما قرار می گیرد.

البته ، مانند هر ورزش دیگری ، انجام خوب فقط مهم است – و اگر قبلاً ندیده اید که کسی قورباغه را انجام دهد ، احتمالاً دانش اولیه زیادی برای ساختن ندارید.

در زیر ، ما نحوه انجام کامل حرکت قورباغه را به شما نشان می دهیم ، بنابراین می توانید بدون خطر آسیب سریع آن را مشاهده کنید. یک کلمه هشدار: شما نیلوفر آبی در حال حاضر احمقانه به نظر می رسید ، اما اگر از دستورالعمل های ما پیروی کنید ، بهتر است شما احمق نباشید.

Frog Crunches چیست و چه مزایایی دارد؟

برای انجام قورباغه ، شما به پشت دراز می کشید و بدن خود را بلند می کنید در حالی که پاهایتان روی زمین باقی می مانند – درست مانند یک حرکت معمولی. تفاوت این است که شما پای خود را به شکل الماس نگه می دارید و کف پای شما لمس می شود و زانوها بیرون می آیند.

این حالت معمولاً عضلات خم کننده و چهار سر ران را از مقایسه خارج می کند ، زیرا بیشتر ماهیچه ها هنگام انجام کرنچ معمولی این ماهیچه ها را تحت فشار قرار می دهند. در نهایت ، شکم شما باید این کار را انجام دهد همه کار – و مطمئناً چند روز بعد به شما یادآوری می کنند که چقدر بد رفتار می کنند.

کنترل تنگنای قورباغه ها باید بدن شما را در هر مکانی که ورزش می کنید بهبود بخشد ، زیرا این روش به شما می آموزد که چگونه ورزش کنید و ماهیچه های شکم خود را شل کنید.

آیا قورباغه های قورباغه ای به شما شش سبد می دهند؟ نه – رژیم غذایی شما نقش مهمی در این امر خواهد داشت. با این حال ، آنها باید به شما در ساختن عضلات شکم قوی و بهبود وضعیت بدن کمک کنند ، حتی اگر خودتان بیشترین چربی را بسوزانید تا آنها را به جهان نشان دهید.

چگونه می توان یک کرانچ خوب قورباغه ای درست کرد

انجام قورباغه های قورباغه ای سخت یا دشوار نیست ، اما اگر انتظار دارید که فایده ای داشته باشید ، هنوز باید فرم ها را به خوبی تمرین کنید.

هشدار! کرانچ جرثقیل نباید بعد از زایمان یا جراحی شکم انجام شود. همچنین قبل از ایجاد هرگونه تغییر در رژیم غذایی یا ورزش خود ، باید با پزشک خود مشورت کنید. همچنین ، مانند هر ورزش دیگری ، اگر آن را به درستی انجام ندهید ، می توانید به خود آسیب برسانید.

با توجه به این موضوع ، در اینجا یک راهنمای گام به گام برای ترد شدن کامل قورباغه آمده است:

از وضعیت استفاده کنید

به پشت دراز بکشید و انگشتان خود را زیر سر و آرنج ها را دراز کنید. زانوها را بالا نگه دارید و پاها را به سمت بالا بکشید تا کف پاهایتان لمس شود.

مدام پاهایتان را به هم فشار دهید ؛ این امر باید عضلات همسترینگ شما را فعال کرده و در عین حال مقداری از تمیز کننده های خم کننده ران را تمیز کنید.

ممکن است دراز کشیدن روی حصیر یا سایر اجسام سرد مفید باشد ، اما کمرتان را پایین نیاورید ، چرا که همیشه باید روی زمین صاف باشد.

چگونه کرنچ قورباغه را انجام دهیم

یدک خود را بلند کنید

با فشار دادن پاها به هم ، بدن خود را از روی زمین بلند کنید. لازم نیست با صندلی برخورد کنید – فقط کشیدن شانه های خود چند سانتی متر از زمین خوب است. شما هنوز آن را در شکم خود احساس می کنید ، به ما اعتماد کنید.

در حالت ایده آل ، قسمت پایینی شما باید محکم به تشک بچسبد. اگر احساس می کنید در هر زمان به عقب برمی گردید ، اشتباه کرده اید (بیشتر در یک ثانیه).

این همه – این فقط نوک کوه یخ در قاعده معمولی قورباغه ها است!

اشتباهات رایجی که هنگام انجام حرکت کروچ قورباغه باید از آنها اجتناب کرد

در حالی که مدل های قورباغه ساده هستند ، هنوز چند اشتباه رایج وجود دارد که بسیاری – حتی ورزشکاران با تجربه – مرتکب می شوند.

یکی از رایج ترین آنها استفاده از دستان شما برای بلند کردن تشک است. دستان شما باید پشت سر شما نگه داشته شوند ، اما نباید حرکت سر شما (راهی عالی برای ضربه زدن به گردن). آنها همچنان به آرامی پشت سر شما را لمس می کنند و در برابر وسوسه اضافه وزن برای تکمیل چند تغییر مقاومت می کنند.

همچنین قسمت پایینی شما نباید به سمت زمین خم شود. اگر این کار را انجام دهید ، به نظر می رسد که از پشت ، پاها ، بازوها یا قدرت خود برای تکمیل انتقال استفاده می کنید – اساساً ، شما همه چیز را آماده می کنید. جز abs abs در صورت پایین انداختن ، با خیال راحت ماهها بی وقفه هزاران قورباغه را فشار دهید و به ما پیام عصبانی بدهید که کار نکرده است (توجه: لطفاً این کار را نکنید).

نفس کشیدن را نیز به یاد داشته باشید. بسیاری از افراد هنگام انجام هر نوع حرکتی نفس خود را حبس می کنند و این باعث سنگینی عضلات آنها می شود و احتمالاً منجر به آسیب می شود. اما بدتر از آن ، نرساندن اکسیژن مورد نیاز بدن به بدن ممکن است آنچه را که از تمرینات بدست می آورید محدود کند!

در پایان ، مهم نیست که چه کار دیگری انجام می دهید ، در برابر تمایل به کنترل بینایی خود با پسر خوش تیپ در باشگاه در حالی که قورباغه را فشار می دهید مقاومت کنید.

تغییرات برای قورباغه کرانچ

یک تفاوت بزرگ برای ترد شدن قورباغه وجود دارد که آنقدر رایج است که اکثر مردم می گویند در واقع چنین است. اگر چه راه درست انجام آن

این تغییر شامل بلند کردن زانوها و پاهای شما از روی زمین در هنگام کرانچ و سپس بالا آوردن آنها به بالا تنه در هر بار جابجایی است. به طور معمول ، شکم سر شما را بالا و پاها را بالا و پایین می کشد. به نظر می رسد که شما سعی می کنید الاغ خود را به صورت خود بزنید.

برای این چرخش می توانید دستان خود را روی سر بگذارید ، اما برخی از افراد نیز دستان خود را صاف نگه داشته و به جای آن دستان خود را از زیر چانه به پاهای خود فشار می دهند.

این انتقال حتی دشوارتر است ، زیرا کمرتان را تحت فشار قرار می دهد. با این حال ، مشکل تر است ، بنابراین ممکن است برای مبتدیان مناسب نباشد.

زیبایی این سوئیچ این است که به معنی یک کرانچ معمولی و یک سوئیچ کرانچ است که همه به یک تبدیل می شوند. به این ترتیب می توانید از کل هسته خود استفاده کنید ، و شکم پایینی شما نیز به اندازه قسمت بالایی چالش برانگیز خواهد بود.

تنوع دیگر شامل قرار دادن پاها در مقابل دیوار است ، که واقعاً می تواند به شما کمک کند به جای نگرانی در مورد عملکرد پاها ، روی شکم خود تمرکز کنید. همچنین می توانید پاهای خود را کاملاً به سمت داخل بکشید ، درست مانند زمانی که پا به پا نشسته اید. این به تأکید بر قدرت در ناحیه شکم کمک می کند ، اما ممکن است برای کاربرانی که دارای خم کننده لگن برچسب هستند مناسب نباشد.

آیا بدنبال تمرینات دیگری هستید که به فضا یا تجهیزات زیادی احتیاج ندارند؟ یک سوپ چوبی یا بورپه عالی امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید