کمک هزینه کارگری لغو شده نیویورک در راه آهن است قویاً درخواست برنامه های جدید را دارد


بودجه 2.1 میلیارد دلاری دولت برای کارگران غیرمجاز تحت تأثیر این بیماری همه گیر اخیراً قطع شده است.

کمک هزینه کارگران معاف ، برای افرادی که نمی توانند در برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش بیماری ها به دلیل کاهش مهاجرت شرکت کنند و از درخواست جدید در روز جمعه متوقف شوند ، مزایایی ارائه می دهد.

این صندوق 1.2 میلیارد دلار به نفع نزدیک به 120،000 متقاضی از زمان راه اندازی این طرح از تابستان تابستان امسال اختصاص داده است ، و مبلغ بیشتری برای درخواست ها در دست بررسی است. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، تا پایان ماه اکتبر بودجه بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد شد.

هوچول در سخنرانی روز جمعه خود گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در نجات ما حمایت می شوند ، من از اولین روز کار خود در این اداره بسیار تلاش کرده ام تا در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک کنم.”

هوچول وعده داد که در اولین هفته حضورش در کار تصویب برنامه ها و پردازش پرداخت ها را تسریع می کند. دولت DOL با 75 گروه اجتماعی در سراسر منطقه برای بازدید از برنامه و کسب اطلاعات در مورد درخواست از صندوق اخراج کارکنان همکاری کرد.

دولت می گوید تقریباً به تمام نامزدهای تأیید شده مبلغ 15،600 دلار کمک مالی شد.

برای واجد شرایط بودن برای تأمین مالی ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 (و به بعد) مقیم نیویورک بوده اند و واجد شرایط بیکاری یا سایر مزایا نیستند. کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل شدت همه گیری از دست دادند.

طرفداران گفتند ، به دلیل کاهش سریع صندوق مدیریت بلایا ، طیف گسترده ای از تقاضا در سراسر منطقه نشان می دهد. موسسه سیاسی تخمین می زند که 290،000 کارمند در سراسر منطقه از این وجوه سود خواهند برد ، از جمله 213،000 ساکن فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از صندوق اخراج کارکنان می گوید: “این واقعیت که کل این صندوق دو ماه پس از شروع به کار هزینه شده است نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این خط علاقه دارند.” “باید از دفاتر هوچول برای انتشار سریع آن از بودجه تشکر کرد – اما زمان تکمیل کار فرا رسیده است. هزاران متقاضی هنوز در حال بررسی هستند و منتظر جلسه هستند. همه کارکنان خوش آمدید. جرات کردند 23 روز گرسنه بمانند تا برنده شوند این در صورتی است که درخواست های آنها پذیرفته نشده باشد. “

گوئررو گفت که بسیاری از کارکنان ارشد به دلیل “محدودیت های جغرافیایی و مسائل جدی سیاست” ، به ویژه در مناطق روستایی نیویورک که گروه های اجتماعی برای کمک به آنجا حضور دارند ، از برنامه خارج شدند.

گوئررو می گوید: “کارگران محلی به سختی می توانستند اسناد و مدارک مناسب را پیدا کنند ، مخصوصاً برای شوراهایی که یک ماه تاخیر داشتند.” او گفت که مبارزه با بودجه بیشتر دشوار است ، به امید همکاری با دولت و قانون ایالتی برای اطمینان از دسترسی عادلانه و عادلانه به کارگران. این توزیع در سراسر منطقه توزیع شده است. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کار افزایشی حمایت کردند ، خواستار بودجه بیشتر و افزایش مزایای بیکاری شدند.

جسیکا راموس ، ملکه ملکه ، می گوید: “با 99 درصد از درخواست های تأیید شده واجد شرایط برای مزایای درجه 1 ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار اعتبار مالیاتی را حذف نمی کند ، و بیش از حد بسیاری از کارمندان ، قادر به پیوستن نیستند.” در بیانیه ای گفت ما برای ادامه همکاری با خانواده های کارگر به یک بودجه اضافی احتیاج داریم تا اقتصاد آنها به حالت عادی بازگردد. “

کارمن دی لا روزا ، عضو شورا در تحویل می گوید: “بودجه برای کارگران معلول ناشی از درد و رنجی است که در جوامع خود در بالاترین میزان ابتلا به COVID-19 دیده ایم.” “بودجه اختصاص داده شده برای کارکنان معمولاً از وظایف دولت حذف می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید