4 یک راهنمایی مفید مفید در کنار مدل


تناسب اندام و تناسب اندام یک موضوع مهم برای اکثر ماست. اگر به تازگی ورزش و ورزش خود را شروع کرده اید ، نکاتی را باید رعایت کنید:

1. با عمل ساده شروع کنید

اگر تازه کار هستید ، احتمالاً نمی خواهید با ورزش شدید شروع کنید. شما باید بدن و ذهن خود را برای کار روشن کنید تا استقامت و استقامت بیشتری داشته باشید. می توانید با یک تمرین ساده که شامل کاردیو و حرکت بدن است شروع کنید. راه رفتن ، دویدن ، پریدن ، لگد زدن ، پریدن پیراهن و … باعث افزایش سرعت تنفس شما می شود. همچنین می توانید سبک و یوگا را تمرین کنید تا بدن شما پس از درد آرام شود. شما می دانید که ماهیچه های شما می سوزند و ممکن است بعد از اولین بار درد داشته باشید ، اما گاهی اوقات با قوی شدن عضلات شما از بین می رود. با یک یا دو هفته با این روال می توانید بدن عادت کرده خود را تقویت کنید.

2. تهیه غذا

مهم است که به یاد داشته باشید که با افزایش سن و همچنین پیروی از رژیم غذایی متعادل ، وزن خود را کاهش دهید. شما نمی توانید بدن خود را از غذاهای مغذی و ویتامین ها محروم کنید. در غیر این صورت ، بدتر از بدن خود عمل خواهید کرد. داشتن رژیم غذایی سالم باعث ایجاد انگیزه و انرژی بیشتر در شما می شود. خوردن تمام مواد مغذی حاصل از میوه ها ، سبزیجات ، گوشت ، لوبیا ، آجیل ، سبزیجات ، دانه ها و غیره ، نتایج بیشتری از غذاهای فرآوری شده به دنبال خواهد داشت.

3. به اهداف خود وفادار باشید

نکته ای که باید در مورد تناسب اندام و کاهش وزن فکر کنید ، نظر شماست. انتظار ندارید که در روز اول یک مشت پوند از دست بدهید. این روند به کندی انجام می شود و به زمان و تصمیم زیادی نیاز دارد. انتظارات خود را تا آنجا که ممکن است بالا نگه دارید. به یاد داشته باشید ، هدف در اینجا این است که از نظر شکل و فرم بدن خود شاد باشید. شما نمی خواهید انتظارات غیرمنتظره ای از خود داشته باشید و اگر به آن اهداف نرسیدید دلسرد می شوید زیرا صادقانه بگویم ، ممکن است مدت زمان طولانی تری از آنچه انتظار داشتید طول بکشد.

4. نتایج را به موج ها بدهید

کاهش وزن و تناسب اندام یک سفر است ، زمان زیادی طول می کشد ، مشغول است و مشخص است. برای رسیدن به اهداف تناسب اندام باید انگیزه خود را حفظ کرده و از روال معمول پیروی کنید. همه چیز مربوط به زمان و صبر است. لازم نیست منتظر بمانید تا جادو یک شبه اتفاق بیفتد. ممکن است بدیهی باشد که نتایج مورد نظر خود را خواهید یافت ، اما باید سخت کار کنید ، اگر می خواهید به سطح نهایی برسید ، قد بلند باشید. کار سخت و تلاش نیاز دارد تا در نهایت به آنجا برسید.

اونجا هستی! این نکات به شما کمک می کند تا بهترین تمرینات خود را انجام دهید. به خاطر داشته باشید ، پیشرفتی که در حال پیشرفت هستید در حال حاضر رقابت عجیبی نیست. شما باید به توانایی بدن خود برای تحمل فکر کنید. اگر می خواهید انگیزه داشته باشید و برنامه ای مشخص برای اقامتی راحت داشته باشید ، از Fitness 10 برای بازدید از وب سایت ما دیدن کنید و یک مرکز تناسب اندام در کنار خود پیدا کنید!

www.FitnessFor10.com

دیدگاهتان را بنویسید