5 بهترین پپتید برای پوست چرب »مراقبت های بهداشتی


اشتراک گذاری نگران کننده است!

پپتیدهای کاهش وزن توسط علم کشف می شوند. هورمون رشد مسئول ادغام عملکردهای بدن مانند بازسازی بافت ، بازسازی ، رشد و سنتز پروتئین است.

پپتیدها می توانند در بدن شما ساخته شوند ، اگرچه بستگی به آنچه می خورید و ورزش یا فعالیتی که انجام می دهید بستگی دارد. هنگامی که هورمون رشد در جریان خون شما آزاد می شود ، به تمام سلول ها و سلول های مختلف می رود ، که باعث تحریک تولید پروتئین ها ، بلوک های عضلانی و اندام ها می شود.

یکی از مزایای پپتیدها این است که می توانند به سلول های ایمنی نفوذ کنند ، زیرا دارای ویژگی های گیرنده ای هستند. و پپتیدها به عضلات و بافتهای بدن می روند. اگر این کافی باشد ، می توانید نسبت به زمانی که دارونما مصرف کرده اید ، حجم عضلات بیشتری بسازید.

یا پپتیدها؟

پپتیدها معمولاً زنجیره اسید آمینه ای هستند که از یک یا دو پپتید باقی مانده تشکیل شده است. یکی از رایج ترین خواص پپتیدهای مولکولی توانایی آنها در تشکیل مولکول های پل و سایر مولکول ها است که گاهی اوقات به عنوان انتقال دهنده های عصبی پپتید نیز شناخته می شوند.

این انتقال دهنده های عصبی بر ارتباط بین سیستم عصبی و مغز تأثیر می گذارد. لازم به ذکر است که هیچ گاه مضر بودن این ترکیبات ثابت نشده است.

دانشمندان پپتیدهایی را در بدن طبیعی برخی از حیوانات و حتی انسان ها پیدا می کنند. این پپتیدها اغلب به عنوان عوامل محافظتی ایجاد می شوند و تأثیر محافظت از بدن در برابر بیماری های پوستی مانند اگزما را دارند.

درمان های پپتیدی بیش از صد سال است که وجود دارد ، اما اکثر مردم هنوز نمی دانند که این پپتیدها چه کار می کنند.

پپتیدها از کجا می آیند

طبق مطالعات انجام شده ، اصلی ترین عملکرد مفید غده هیپوفیز ترشح اسیدهای آمینه است. با این حال ، یک مطالعه اخیر نشان داد که پپتیدها آزاد می شوند. جالب است که این مطالعه توسط تیمی از دانشگاه کولا در کوتا ، اندونزی انجام شده است.

آنها تأیید کردند که اسید آمینه از غده هیپوفیز از طریق جریان خون آزاد می شود و سپس به بافت ماهیچه ای می رود. آنها نشان دادند که پپتیدهای کاهش وزن از غده هیپوفیز و نه از بافت ماهیچه ای گرفته شده است.

پپتیدها برای کاهش وزن

با ترکیبی معمولی از 7000 پپتید مختلف ، بیش از 500 پپتید مفید دارد. دانشمندان هر ماه پپتیدهای جدیدی را کشف و توسعه می دهند. پپتیدها کاربردهای زیادی دارند ، از جمله:

  • کاهش وزن
  • عضله بسازید
  • اقدام حفاظتی
  • التیام زخم
  • سلامت باشید
  • رضایت جنسی و میل جنسی
  • جوان سازی پوست
  • موها را رشد دهید
  • سلامت استخوان و مفاصل

امروز ما بر پپتیدهایی که تأثیر زیادی در کاهش وزن دارند تمرکز می کنیم.

بهترین پپتیدها برای از دست دادن پوست کدامند؟

پپتیدها یکی از محرک ترین قسمت هایی هستند که اغلب نادیده گرفته می شوند.

پپتیدها یک ترکیب جدید هستند و به سرعت در حالت کشف و توسعه هستند. با این حال ، محققان موسسه ملی شیمی در آلمان به تازگی دریافتند که پپتیدها پتانسیل زیادی در کمک به درمان چربی دارند.

این هورمون باعث تحریک چربی سوزی می شود و بدن را بیش از حد می سوزاند.

پپتیدها می توانند به عنوان یک آنزیم و مهارکننده همجوشی عمل کنند ، که به آنها اجازه می دهد با سایر آنزیم ها ، اسیدهای آمینه و پروتئین های غشایی تعامل داشته باشند. و بیایید نگاهی دقیق تر به پپتیدهای کاهش وزن داشته باشیم.

1. متیل چالکون پپتید

پپتید متیل چالکون (PMCA) ، یکی از جدیدترین پپتیدهای موجود در بازار ، از نظر کاهش چربی نویدبخش بوده است.

عنصر موسوم به Chalcone که شامل ترکیبی از اسیدهای آمینه و کافئین است ، اولین بار توسط دانشمندان سی سال پیش کشف شد.

از آن زمان ، PMCA به عنوان پیشرفتی در دنیای پپتیدها برای کاهش وزن توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

اگرچه مزایای پپتیدها مدتی است که در حال انتشار است ، اما با مطالعات اخیر بیشتر و بیشتر خواص اسیدهای چرب آنها تأیید شده است ، PMCA همچنان در حال افزایش محبوبیت است.

با این حال ، مانند هر مکمل یا دارویی ، استفاده از یک تولید کننده معتبر قطعاً می تواند به شما در یافتن یک محصول قابل اعتماد که بیشترین مزایا را دارد کمک کند.

2. تسامورلین

تسامورلین یک مکمل غذایی است که بسیاری از مردم آن را در کاهش وزن بسیار مفید می دانند. پپتیدی که متعلق به نوع ویتامین های محلول در چربی است.

هدف از کمک آنها کمک به تنظیم ترشح هورمون ها و آنزیم های مختلف مهم در متابولیسم چربی است. برخی از هورمون ها و آنزیم های بدن که به تنظیم آنها کمک می کند شامل کورتیزول ، گلوکز و لپتین است.

وقتی در مورد پپتیدها برای کاهش وزن صحبت می کنیم ، چیزهای زیادی به ذهن می رسد. یکی از آنها آمالکی است ، یکی از پپتیدهای بدین منظور. یکی دیگر از پپتیدهای مهم در این مورد PEOIP است ، یکی دیگر از ویتامین های محلول در چربی.

3. ایپامورلین

ایپاتلین یکی از دو پپتید اصلی موجود در ایپامورلین به همراه بتائین است. همانطور که از نامش پیداست ، درمان چاقی است.

پپتیدها نه تنها به کاهش وزن کودکان بزرگتر کمک کردند ، بلکه پس از درمان نیز توانستند وزن خود را حفظ کنند.

این پپتیدها را می توان به طور طبیعی ، به عنوان بخشی از رژیم غذایی روزانه ما ، یا به عنوان مکمل تبلیغ کرد. یکی از رایج ترین مکمل های حاوی پپتیدها ، ایپامورلین است.

4. آملکسانوکس

پپتیدها به شما کمک می کنند تا به سرعت اما به طور منظم به هدف خود برسید.

بنابراین اگر به دنبال راه حلی طبیعی هستید که بتواند برای کاهش هوس های شما و احساس خشنودی فوری بدون به خطر انداختن سلامتی شما مفید واقع شود ، پس باید به جای آملکسانوکس به دنبال جای دیگری باشید.

آملکسانوکس یک ماده طبیعی است که به جلوگیری از ورود چربی ها به جریان خون کمک می کند و از بزرگ شدن دور کمر جلوگیری می کند. به این ترتیب ، این امر به شما کمک می کند تا وزن سالم خود را حفظ کنید.

ترکیب اصلی amlexanox کمک به سوزاندن چربی ذخیره شده در بدن شما است و به شما در کاهش وزن کمک می کند. برای استفاده بیشتر از این قرص ، مطمئن شوید که سالم غذا می خورید و به طور منظم ورزش می کنید تا متابولیسم شما به حالت عادی بازگردد.

Amlexanox به شما کمک می کند تا سموم و سایر مواد مضر را که به طور معمول در بدن شما تجمع می یابند دفع کنید. پپتیدها با اتصال به اسیدهای چرب و جلوگیری از ورود آنها به جریان خون عمل می کنند.

5. سرمورلین

بسیاری از مردم وقتی از رژیم غذایی جدید و مکمل کاهش وزن به نام SermoTriggers مطلع می شوند این سوال را می پرسند. این رژیم غذایی و پاک کننده تعادل پوست ساخته شده از مواد طبیعی با مطالعات پزشکی اثبات شده است.

فرمولاسی وجود دارد که حاوی مواد مغذی مهمی به نام پپتیدها برای کاهش وزن است که به اثبات رسیده و م provenثر است. با این حال ، آنچه اکنون می توانید انجام دهید این است که نحوه عملکرد SermoTriggers را بیاموزید.

با سرعت متابولیسم سریع ، می توانید در مدت زمان کوتاهی به وزن مورد نظر پوست خود برسید. پپتیدها به طور طبیعی به انسولین تبدیل می شوند که بدن شما برای تنظیم سطح قند خون به آن نیاز دارد. انسولین همین کار را می کند مگر اینکه بر قند خون شما تأثیر سریع بگذارد.

پپتیدها علاوه بر تنظیم سطح قند در خون ، برای افزایش توده عضلانی نیز مفید هستند. ماهیچه چربی اشباع شده بیشتری می سوزاند و به بدن شما اجازه می دهد سریعتر وزن خود را کاهش دهد.

پپتیدها علاوه بر قابلیت افزایش توده عضلانی ، به دفع سموم و مواد شیمیایی ناخواسته از بدن نیز کمک می کنند. اگر می خواهید تغییری در وزن خود ایجاد کنید ، این دو اثر پپتیدها برای کاهش وزن اضافی مورد نیاز است.

اثرات پپتیدها

پپتیدها هورمون های رشد هستند که در غده هیپوفیز انسان تولید می شوند. عملکرد غده هیپوفیز محافظت از هورمون هایی مانند کورتیزول ، تیروکسین و هورمون های رشد است.

در حالی که این هورمون ها در مقدار مناسب یا مقدار مناسب تولید نمی شوند ، افراد عوارض جانبی متعددی را تجربه خواهند کرد.

یکی از عوارض جانبی شایع غده هیپوفیز عدم توانایی در نگهداری مقدار کافی آب و در نتیجه خشک شدن آن است.

علاوه بر علت احتباس آب ، پپتیدهای کاهش وزن نیز می توانند باعث افزایش عضلات شوند. به همین دلیل ، پپتیدها همچنین می توانند قضاوت و همچنین حافظه را مختل کنند.

همچنین مواردی وجود دارد که پپتیدهای پوست از دست رفته بر شیمی مغز تأثیر گذاشته و باعث تشنج و فراموشی می شود.

آیا پپتیدها به کاهش وزن کمک می کنند؟

بسیاری از کارشناسان بله پاسخ می دهند ، مطمئناً بله!

آنها افزودنی جدیدی برای درمان چربی هستند و بسیار عالی هستند زیرا بر بدن شما تأثیر می گذارند. هنگام در نظر گرفتن استفاده از پپتیدها برای کاهش سریع وزن ، درک تفاوت بین روشهای معمولی و سایر روشها مهم است.

این عمل باعث کاهش چربی می شود و به شما در کاهش وزن کمک می کند. پپتیدها همچنین باعث می شوند بدن شما انسولین بیشتری تولید کند ، هورمونی که به مغز شما می گوید برای زنده ماندن به غذا نیاز دارید.

درمان با پپتید

درمان های پپتیدی در آزمایشات بالینی نشان داده شده است که خطر نارسایی قلبی را کاهش می دهد.

جهش زیادی وجود ندارد که نشان دهد پپتیدها برای حفظ سیستم ایمنی سالم و سالم نگه داشتن سلول های بدن مفید هستند.

با این حال ، تحقیقات بیشتری برای اثبات این ادعاها مورد نیاز است.

نتیجه

استفاده از پپتیدها برای کاهش وزن اخیراً به دلیل اثرات مفید متعدد آن رواج یافته است.

امروزه ، آنها در کنشگری جامعه و محافل فرانسوی نیز شناخته شده اند. به عنوان یکی از مواد مغذی ضروری برای بدن ، پپتیدها اغلب برای بازسازی عضلات ، جوانسازی و بهبود ورزش استفاده می شوند.

راه های زیادی وجود دارد که پپتیدها می توانند به بدن شما کمک کنند. پپتیدها اغلب برای کاهش چربی بدن و افزایش انرژی استفاده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید