ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از اخبار تا واقعیت


معایب EMS

در حالی که کاربر باید به طور فعال با روش EMS کار کند ، روش EMS برای افراد مسن ، افراد دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی مناسب نیست. این یکی از مشکلات اولیه تجهیزات EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS می تواند باعث آسیب ماهیچه ای شود. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچکی از ماهیچه آزاد شده و وارد گردش خون می شوند و باعث مرگ کلیه ها می شود.

ضعف عضلانی ناشی از افزایش مقدار انرژی الکتریکی برای افزایش سطح کراتین کیناز ، CK (ماده ای که قدرت عضلات را می دهد) است. بیمارانی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، بی حسی یا ضعف می شوند ، باید همچنان با پزشک مشورت کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS آموزش دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش کافی برای کاربران مشکل ساز نخواهد بود.

عدم ارزیابی شوک مقدار زیادی از برق مورد استفاده می تواند منجر به آسیب عضلات و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از دردهای عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً بحث شد ، در تکنیک EMS ، انقباضات عضلانی به شدت سرکوب می شود ، که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی ارتباط دارد. روی تجهیزات خیلی پیکی علاوه بر شل کننده های عضلانی ، گرم کردن دستگاه باعث افزایش جریان خون ، افزایش جریان خون ، جلوگیری از تجمع اسید لاکتیک و حفظ اسید لاکتیک می شود. با توجه به شدت گرم شدن روش فشار کم ، نیازی به حرکت شخص تحت درمان نیست زیرا گرما ناشی از حرکت ماهیچه ها است و به افزایش جریان خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit نسبت به EMS

آمادگی جسمانی یک استراتژی تقویت شده برای تغییر اندازه پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها است. از نظر بهداشتی ، مدلهای زیادی از تجهیزات وجود دارد که همه آنها شامل تجهیزات بهداشتی با بافت و چربی پوست هستند ، اما بیشتر آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، بلکه بخش مهمی از بقا هستند. رایج ترین ابزار ، علاوه بر افزودن به بافت و چربی پوست که بر ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، ابزار Slim Fit است.

دستگاه های EMS دسترسی مستقیم به ماهیچه دارند اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که وقتی شخص غضروف زیادی می سوزاند ، ماهیچه را کار می کند ، بنابراین وزن خود را کاهش می دهد ، پوست ضعیف می شود و ماهیچه ها پس از دوره درمان نرم می شوند.

در Slim Fit علاوه بر لمس ماهیچه ها ، دستگاه بر روی پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که به دلیل کوچک شدن پوست پس از درمان هیچ تاثیری نشان نمی دهد.

یکی از موارد مهم ترشح اسیدهای چرب در حین ورزش است و گفته می شود که ماهیچه ها در حین ورزش ، به دلیل رشد ماهیچه ها ، اسیدهای چرب ترشح می کنند ، که در حین ورزش. همچنین اسیدیته اسید اسیدی به خستگی تغییر می کند. به همین دلیل است که بعد از مدتی تمرین در باشگاه خسته می شوید.

وقتی با تجهیزات EMS کار می کنید ، انقباضات ماهیچه ای باعث افزایش ترشح اسید لاکتیک و ضعیف شدن آنها می شود. این ابزارها تولید کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یک مولکول CK است که در عضلات با افزایش توده عضلانی هنگام از دست دادن ماهیچه ها یافت می شود ، بنابراین هنگام استفاده از تجهیزات EMS ضعف عضلانی را مشاهده می کنیم.

اما هنگام تمرین با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا در این روش ، جریان خون افزایش می یابد ، جریان خون را افزایش می دهد و از افزایش اسیدیته جلوگیری می کند.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، در روش Slim Fit ، امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی ها و ماهیچه ها وجود دارد ، بنابراین در پایان درمان Slim Fit ، فقط مشاهده کاهش وزن فرد نیست ، بلکه با انجام تمرینات بدنی تناسب اندام و بالا بردن پوست ماهیچه ضعیف نمی شود. خواهیم دید. علاوه بر این ، آبله یک روش م forثر برای محلی سازی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید