Health Northwell از 1400 کارمندی که به وضعیت واکسن COVID-19 اعتراض داشتند ، پذیرایی می کند


سخنگوی انجمن پزشکی بعدازظهر دوشنبه تأیید کرد که سیستم بزرگ بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1400 کارمند را بدون واکسیناسیون به COVID-19 اخراج می کند.

طبق مقررات ایالتی که برای اولین بار در اواسط آگوست اعلام شد ، کارکنان بیمارستان و بیمارستان ها باید 27 سپتامبر حداقل یک تزریق واکسن COVID -19 دریافت کنند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که به کارکنان خود هشدار داده و قصد دارد با کارمندانی که حقوق زیادی ندارند و قصد اخراج ندارند ، این شرکت را راه اندازی کنند. در حال حاضر ، میزان موفقیت ایمن سازی بیمارستان برای 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، از نورثول می گوید: “نورثول از دست دادن پرسنل در آن شرایط ناراحت است ، اما ما به عنوان متخصصان بهداشت و اعضای بزرگترین خدمات بهداشتی ایالت ، مسئولیت منحصر به فرد خود در مراقبت از خود و سلامت بیماران و خودشان را درک می کنیم.” سخنگوی سلامت “ما مدیون کارکنان ، بیماران و جوامعی هستیم که صد در صد واکسینه شده با COVID-19 واکسینه شده اند.”

این یافته ها نشان دهنده کمتر از 2 درصد کارکنان در 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 کلینیک سرپایی است.

در جاهای دیگر ، تقریباً 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های شهر نیویورک هنگام روی کار آمدن دولت ایالت در هفته گذشته واکسینه نشده بودند. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health + Hospitals ، گفت که این آژانس از روز دوشنبه به 93 مجوز قانونی رسیده است و می گوید که 3000 بقیه به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

به گفته مقامات ایالتی نیویورک ، با شروع به کار اداره بهداشت در هفته گذشته ، بیمارستان ها و خانه ها شاهد افزایش مثبت هزینه واکسن COVID-19 در بین کارکنان بوده اند و 92 درصد از کارکنان از هفته گذشته حداقل یک اندازه گیری را دریافت کرده اند. به

دوشنبه همچنین شامل چند کلاس اول پس از مهلت واکسیناسیون معلمان مدارس دولتی بود. این مقام از چالش قانونی جان سالم به در برد ، که سونیا سوتومایور قاضی دادگاه عالی بعدازظهر جمعه آن را لغو کرد. نزدیک به 18000 کارمند اطلاعاتی در تعطیلات آخر هفته شتافتند.

به دلیل کمبود انتخابات ، معترضان برای از بین بردن اختیارات اداری در خیابان های شهر راهپیمایی کردند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، متخصص فناوری تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند نورثول وجود داشت که در طول تابستان در برابر اعتراضات متعدد علیه اثرات واکسن مقاومت کرد. متلند روز جمعه به دلیل رد واکسن اخراج شد.

“[It’s] منجر به یک گروه حرفه ای بیکار ، [who are] خشم آنها می خواهند آماده شوند. آنها سعی می کنند قوانین ضعیفی برای احیای شرایط ما وضع کنند. ” “شما گروهی از فریلنسرها دارید که نه کاری دارند و نه چیزی برای از دست دادن دارند.”

این اطلاعات به روز شده و شامل اطلاعات مرکز پزشکی نیویورک + بیمارستان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید