JD Martinez ، Red Sox در نقش ALDS درخشان هستند و برنده بازی 2 هستند


ST پترزبورگ ، فلوریدا – جی دی مارتینز در زمان بازگشت به رکورد سه تایمر زد و تیم بوستون رد ساکس از توانایی تانر هوک برای کمک به او در رکورد پشت پنج در بازیهای خانگی حمایت کرد و تامپا بی ریز را 14-6 شکست داد. جمعه شب در سری AL Division خود در یک بازی.

پنج مورد از 5 ضربه کیکه هرناندز از 15 ضربه بوستون ، از جمله هومر و سه تاچ داون ، به عنوان اولین بازیکن مقابل بوستون و چهار بازیکن دیگر که در بازی بعدی به چهار پایه رسیدند.

Xander Bogaerts ، Alex Verdugo و Rafael Devers نیز برای Red Sox با هم متحد شدند که پس از گلزنی کریس سیل برای جردن لوپلو ، که پس از سه نوبت بازی کشیده شد ، برای پیروزی دعوت شدند.

هومر برتر هرناندز در پنجمین کالین مک هیو ، چهار فصل بعد ، مهاجم عمیق مارتینز را به مت ویسلر (0-1) رساند.

هوک (1-0) بوستون را پس از دردسر فروش سیل برای اولین بار در اولین بازی ، 5 بازی در بازی نگه داشت. دست راست تازه کار برای شروع دوره دوم از حالت آبی خارج شد و اجازه یک دو و دو بار بیش از پنج یارد را داد و 11 ضربه اول خود را به پایان رساند تا بتواند واندر فرانکو را در پنجمین ضربه آزاد کند.

جی مان چوی به عنوان جانشین لوپلو به میدان آمد و او تنها کسی بود که هوک ، هومر فردی را در ششمین مسابقه شکست داد. هوک پنج نفر را کشت

انریکه هرناندز
انریکه هرناندز (در سمت چپ) پنج بازی از 20 ساله های Red Sox را در بازی 2 مقابل کندوها در روز جمعه کسب کرد.
AP

مارتینز پس از از دست دادن برد سه شنبه شب در بازی با ورق مقابل نیویورک یانکیز و بازی 1 ALDS با شکستن پاشنه پای چپ ، چهار سکته کرد. او مجروح شد و در پایگاه دوم در اواخر هفته گذشته در واشنگتن به زمین رفت.

مارتینز گفت: “این واقعا ضربه خوبی بود.” “خوب اجرا نشد ، اما خوب ضربه زد.”

بوگارتس ، وردوگو و هرناندز ضربات انفرادی برای دیدار با چالش بزرگ رد ساکس داشتند که پنجشنبه شب رکورد 5-0 را از دست داد. مارتینز سر داد.

دو نفره دیورز از مایکل واچا برتری بوستون را در بازی هشتم به 11-6 رساند. کریستین واسکز بین نهم RBI و پس از آن هرناندز و دو تک آهنگ RBI را کسب کردند. بوگارتس ، وردوگو و واسکز هر کدام سه شهر دارند.

از زمانی که بوستون در 11 آگوست 20-6 بوستون را شکست داد ، مرغ ها 14 دور از بازی محروم شدند.

مارتینز
جی دی مارتینز جمعه سه بازی خانگی خود را در مقابل کندو تماشا خواهد کرد.
گتی ایماژ

وردوگو یک میدان را در سمت چپ دزدید و در دیوار ششم در نواحی کثیف به دیوار کوتاهی تکیه داد تا ضربه نلسون کروز را ثبت کند.

یک شب بعد ، رندی آروزارنا اولین بازیکن تاریخ لیگ بزرگ شد که هومر را شکست داد و در بازی بعدی خانه اش را دزدید ، و ری ها دوباره شروع کردند تا جمعیت را شکست دهند. زردها 37،616 – از 27،419 برای بازی 1 – به 1 گیجی.

بازیکن تازه وارد ، شین باز را به عنوان دومین بازیکن در تاریخ لیگ بزرگ ترک کرد که با سه یا کمتر بازی تمام وقت ، یک بازی پلی آف را آغاز کرد. مت مور یکی است و با شیعیان در بازی 1 ALDS 2011 در تگزاس کار می کند.

با استفاده از برد Baz و Division 1 Shane McClanahan برای شروع سری ، قهرمانان Tampa Bay قهرمان AL به عنوان تنها تیمهایی که در چند بازی اول مربیان تازه کار را راه اندازی کردند به اوکلند پیوستند. دو سری از مجموعه های نمایشی. مربیان ALDS 2012 را در دیترویت با جارود پارکر و تامی میلون آغاز کردند.

تا کنون ، بوستون تنها 2/3 نوبت از بازیهای اولیه خود در دو بازی اضافه کرده است. سیل ، که در ماه اوت از عمل جراحی تامی جان برگشت و 9 شروع را در ابتدا انجام داد ، پس از ارسال پنج ران و چهار تاچ تاون در اولین دوره ، به میدان رفت. پس از دیدار کوتاه ادواردو رودریگز در روز پنجشنبه.

کوزه بزرگ لوپلو ششمین فروشنده خانگی بود که بعد از اجرا بیست و ششمین اثر شغلی فروخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید