Longoria ، Giants over Dodgers برای ضبط این سریال


لوس آنجلس – ایوان لونگوریا به دلیل وزش باد شدید خانه ای را تحت مدیریت مکس شرزر مدیریت کرد. کریس تیلور و مهاجم گاوین لوکس کوتاه آمدند و قهرمانان جام جهانی را باختند.

شوت لونگوریا در پنجمین دور مسابقه باعث شد تا غولها در بازی دوشنبه شب با بازیهای مشابه سانفرانسیسکو ، 1-0 بر داجرز پیروز شوند. غولها در سری NL Division با نتیجه 2-1 روبرو شدند.

گیب کاپلر ، مدیر سان فرانسیسکو ، که در لس آنجلس بزرگ شده است ، می گوید: “من شب های زیادی را در ورزشگاه دوجر که باد می وزید به خاطر نمی آورم.” “خیلی متفاوت.”

نیروی باد پرچم ها را به طبقه میانی رساند و سقوط شرزر با انتشار زودهنگام به دست آمد.

شرزر ، که بازی بعدی را از زمان شروع بازی برای اولین بار از 12 اکتبر 2017 مقابل کابز آغاز کرد ، گفت: “باد واقعاً قوی من را به زمین هل داد.”

طبق گزارش Statcast ، لس آنجلس تقریباً با دو سهم در نهم قرار گرفت ، هنگامی که Lux یک رانندگی طولانی را به سمت چپ با حداکثر سرعت 107 مایل در ساعت با میانگین ضربات 0.890 انجام داد. اما وقتی باد توپ را به پایین هل داد ، مسیر هشداردهنده ای را در پیش گرفت که لوکس نمی توانست آن را باور کند.

وقتی معده ام واقعا به من ضربه زد خشک شد. من نمی توانم باور کنم که این اتفاق نیفتاد ، “لونگوریا گفت. “به نظر می رسد آن شب است.”

ایوان لونگوریا
اجرای انفرادی ایوان لونگوریا تنها دوشی است که غول ها به آن نیاز دارند.
USA Sports

تیلور با نگاه به جلو به مرکز پرواز کرد ، اما دوباره آن توپ را گرفت.

دیو روبرتز ، مدیر داجرز می گوید: “من فکر می کنم برخی شب های دیگر توپ CT ، توپ Gavin Lux در خانه تغییر کرده است.”

این دومین بسته بسته غول ها پس از برد 4 بر صفر از پنج بازی برد متوالی بود.

بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه دوجر و بازی 5 در سان فرانسیسکو در روز پنجشنبه ، در صورت وجود.

داجرز رکورد فعلی خود را با نتیجه 9-2 برای برد 2 برد ، اما تنها پنج بازی به خانه برگشت. بازیکنان NL Trea Turner و Mookie Betts 0-for-4 و Corey Seager 0-for-4 با پیاده روی رفتند.

روبرتز می گوید: “من فکر کردم که ما یک خفاش خوب کار کردیم و نتیجه ای نداشت.”

لونگوریا با تلاش 0-2 خود در مرکز چپ ، باخت 0 بر 23 در بزرگراه را پشت سر گذاشت. اولین همرزن او پس از ALDS 2013 با Tampa Bay.

لونگوریا گفت: “این فقط این محیط است … این دیوانه کننده است.” “چه شب وحشی ای هم – باد. منظورم این است که صدا در اینجا توسط باد دمیده شده است. ”

پس از یک بازی خانگی ، شرزر شش شوت برتر خود را کنار گذاشت. اما داجرز برای اولین بار در 13 بازی خود با تیمی از واشنگتن از مهلت تجاری 30 ژوئیه شکست خورد.

شرزر می گوید: “وقتی به سطح بعدی می رسید ، می توانید از یک طرف بازنده باشید. این اتفاق می افتد. امشب من در همان طرف باختم.”

دو نفر دیگر توسط غول ها توسط باستر پوزی و کریس برایانت عبور کردند. پانزده پنالتی اخیر آنها بازنشسته شده است ، از جمله مجازات نهم زمانی که داجرز نزدیک به کنلی جانسن بودند.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو دو بازی را برای 4 2/3 ارائه شده به تیم سابق خود واگذار کرد. سمت چپ چهار ضربه زد و دو راه رفت.

تایلر راجرز با 1 2/3 اینچ باقی مانده برنده شد. جنگنده راست دست کامیلو دووال دو گزینه بسیار خوب برای پس انداز ایجاد کرد.

دستمال ، بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در مسیر و پایه های هشدار پاشیده شده بود. ترک گرد و غبار نمای زیبای کوه های سان گابریل را از بین برده و عنکبوت را به جز با یک نوار ویدئویی از چشم دور نگه داشته است. یک کلاه سفید از پایه ها پرواز کرد و در نیمه دوم روی زمین نشست.

مردم بزرگ
الکس وود
گتی ایماژ

باد شدید از چپ به راست در طول بازی می وزد و شلوار بطری ها از تپه تکان می خورد.

آلبرت پوجولز ، دو نفر از سه نقطه داجرز گفت: “این فقط بخشی از بازی است ، مادر طبیعت ، شما باید به آن احترام بگذارید.”

شرزر بین رویای پوزی در اولین و امتیاز هفتم برایانت در چهارم 10 امتیاز کسب کرد. شرزر یک اجرا و سه بازی در هفت نوبت دارد. قهرمان Cy Young سه بار دهمین جایزه را کسب کرده است-پنجمین دوره حرفه ای او برای دو سال فعالیت از زمان مسابقات-و یکی بیش از 110 پایگاه را طی کرده است.

نگرانی در سطور بعدی مشهود بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت گلزنان استیون اسمیت و ویل اسمیت در هفتمین دور بازی بودند ، در حالی که داجرز پس از بازی از بازی راجرز ضربه خورد. آستین بارنز ، سخنگوی Hit-and-run این حرکت را انجام داد.

بتس با جمعیت 53299 نفری که هشدار می دادند ، “برو ، گول بزن!” ، یک پیام جیغی به باشگاه کوله پشتی براندون کرافورد زد تا خشم را متوقف کند.

کرافورد گفت: “توپ را بگیر ، این تنها چیزی است که من فکر می کنم.” “این کمی بیشتر از بالای آن بالای سر من است تا بتوانم پرش کنم و امیدوارم در باشگاه من باشد.”

داجرز دارای سه شمارش است – همه مجرد – شش امتیاز.

اولین نمره آنها از خفاش 41 ساله پوژولز به دست آمد ، بنابراین تک نفره در سمت راست به سومین بازی 75 بازی وی از آن زمان منجر شد. در کنار پوژول ها ، داجرز با شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله سوم شدند.

این اولین حضور پوجولز برای شرکت در پلی آف بعد از ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس است. سه بار NV MVP در فصل خارج از فصل به 0.294 در جناح چپ ضربه زد.

پوجولز همچنین پس از سه گل در بازی 3 جام جهانی 2011 برابر سنت لوئیس در اولین بازی بزرگ خود به تیم پنجم پیوست. لویی.

دیدگاهتان را بنویسید