NY 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر اختصاص داده است – و تصمیم گیری در مورد نحوه خرج کردن آن 3 هفته طول می کشد


نیویورک یکی از ایالت هایی است که مقدار زیادی پول از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی جمع آوری می کند ، زیرا تصمیمات قانونی جدید شرکت ها را متهم به آزار و اذیت اعتیاد آمریکایی کرده و مشکل جدی را مرده است.

شهرک ها تا کنون نزدیک به 1.5 میلیارد دلار است و وکیل Letitia James ، در سراسر منطقه ، این هفته شروع به صحبت در مورد میزان سرزمین مورد نظر خود می کند و ادعا می کند که شهر نیویورک بین 140 تا 257 میلیون دلار ارزش دارد.

این لایحه در ابتدای سال با بیشترین تعداد کشته شدگان توسط این دارو در ایالات متحده ثبت شده است – با 69،000 مرگ ناشی از مواد افیونی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها تا سال 2020 در سراسر کشور ثبت شده است. ایالت نیویورک. انتظار می رود که بخش بزرگی از شهر ، نزدیک به 1800 ، تقریبا 50 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته باشد.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و شورای محلی قبل از خروج او در ماه اوت برنامه این بودجه تسویه حساب را ارائه کردند. کوئومو قانونی را امضا کرد که بر اساس آن وجوه به صندوق تسویه مواد مخدر واریز می شود و برای خدمات متمرکز بر درمان دارویی از طریق آموزش ، پیشگیری از آسیب ، درمان و انواع خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد. پول باید به جای جایگزینی ، با بودجه دولت افزایش یابد.

اما سیاست ها و برنامه های ویژه ای که توسط دولت پرداخت می شود ، هنوز پابرجاست. هیئت مشورتی قرار است بر تصمیماتی که توسط دفتر وکالت WNYC / Gothamist گرفته و تأیید می شود ، نظارت کند. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالتی و سایر نهادها مسئول تأسیس هیئت مدیره هستند و “امیدوارم [be] نزدیک کار کنید ، “سخنگو گفت. هیئت مشورتی وقت خود را صرف ارائه توصیه هایی برای تخصیص بودجه ای کرده است که انتظار می رود در ماه نوامبر انجام شود.

بنابراین ، WNYC / Gothamist و برخی از حامیان ممنوعیت اعتیاد به مواد افیونی را به دلیل آنچه گفته می شود دلیل اصلی این بانک است ، بررسی کردند.

پایان دادن به عصر شرارت

یاسمین بودنلا ، مدیر سیاست مواد مخدر در Vocal-NY گفت: “جنجال در زمان Cuomo این بود که ما پول نداشتیم ، ما تحت ریاضت اقتصادی کار می کردیم ، این بار توسط Tish James دادستان کل گفته شد.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که این منطقه برای سلامت عمومی مرده باشد.”

بودنلا و دیگر مدافعان گفتند میزان خسارت به طور کلی کاهش یافته است ، اما شیوع این مشکل را تشدید کرده است.

بودنهلا گفت: “یکی از مهمترین مواردی که ما خواستار آن هستیم سرعت ، تسریع در ساختن ساختارهای بازیابی حوادث ، از جمله برنامه های خدمات انگیزشی است.”

منشاء محلی یا شرکت های غیر انتفاعی برای فروشندگان دارو با پشتیبانی مناسب مانند قرص سفید ، اطلاعات در مورد مصرف ایمن دارو ، گزینه های آزمایش دارو و داروهای برگشت پذیر نالوکسان مهم هستند.

کریستین خایکین ، وکیل سیاست های سلامت در وزارت بهداشت می گوید: “وقتی ما در بحرانی مانند حال حاضر زندگی می کنیم ، اینها مواردی است که باید به آنها توجه کنیم.”

برخی از سازمان هایی که این مشاغل را انجام می دهند ، حقوق خود را در سال گذشته به تعویق انداخته اند زیرا دولت با مشکلات مالی در طول همه گیری دست و پنجه نرم کرده است. برخی نیز از ناکافی بودن ایمپلنت و سایر تجهیزات پزشکی متاثر شدند.

جویس ریورا بنیانگذار و مدیرعامل گوشه زشت و زشت خیابان سنت لوئیس است. آن در برانکس منطقه ای در استاتن آیلند در سال های اخیر مورد حمله بسیاری از معتادان به مواد مخدر در کلانشهر قرار گرفته است. ریورا گفت استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق بر بودجه سنگینی کرده اند.

وی گفت: “من فکر نمی کنم برونکس به منابع زیادی توجه کرده است.” “ما هر آنچه را که بدست می آوریم جشن می گیریم.”

ریورا گفت که او از رویکرد فرماندار برای تسهیل بودجه تسویه حساب در زمینه آموزش مواد مخدر خوشش می آید ، اما گفت که نوع آموزش مهم است و به جزئیات عدم رعایت توجه زیادی می کند.

ریورا می گوید: “ما برای شروع گفتگو به برنامه های آموزشی مرتبط با مواد مخدر نیاز داریم که از دانش مبتنی بر علم و دانش مبتنی بر جامعه استفاده می کنند.”

رفع موانع درمان

طرفداران می گویند بانک باید به ترویج دسترسی به بوپرنورفین ادامه دهد – دارویی که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد افیونی که از خروج آنها جلوگیری می کند ، مصرف کنند. بهبود ثبت نام ممکن است پول بیشتری را برای درمان تحت Medicaid ، برنامه بیمه درمانی دولتی برای نیویورکی ها در دسترس قرار دهد.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اعتیاد به مواد مخدر ، بوپرنورفین در طول این سالها محدودیت های زیادی داشته است ، تا حدی به دلیل ترس از این که ممکن است به خیابان منتقل شود زیرا انگ با جایگزینی برطرف شده است.

در سال 2020 ، کوئومو قانونی را امضا می کند تا مانع از بین بردن مانع بیمه گذاران خصوصی شود و اجازه ندهد تأمین کنندگان خدمات بهداشتی قبل از تجویز بوپرنورفین تأیید شوند. چنین ترتیبی می تواند مراقبت را در زمان بحرانی برای فرد متقاضی درمان به تأخیر بیندازد. اما در عین حال ، او با لایحه ای مبنی بر ممنوعیت این کار تحت Medicaid گیر کرده است.

کوومو لایحه مشابهی را برای تمدید اجرای قانون در ژوئن سال جاری قبل از خروج از قدرت امضا نکرد. در همین حال ، دفتر وی لیست جدیدی از داروهای تأیید شده برای برنامه های Medicaid را معرفی کرد که این ماه به اجرا درآمد و سه نوع بوپرنورفین را “بدون نسخه” طبقه بندی کرد ، به این معنی که آنها هنوز باید تأیید شوند.

Budnella می گوید این اختلاف دسترسی برخی بیماران را به داروهای آنها مسدود کرده است.

طرفداران از هوچول می خواهند که این لایحه را امضا کند ، که پس از 90 روز به اجرا در می آید و دستور اداری مبنی بر لغو تأیید قبلی داروهای کمکی – که به قوت خود باقی است – صادر می کند.

هوچول در مورد این ابتکار عمل اهمیتی نداد ، اما اخیراً با مدارک اضافی موافقت کرد و الزامات قبلی مجوز از شرکت های بیمه را به تأخیر انداخت. وی به دلیل عدم رسیدگی به کمبود پرسنل در بیمارستان های ناشی از واکسن COVID-19 ، به مدت 30 روز کار بر روی انواع خاصی از واکسن ها را متوقف کرد.

هوچول این هفته لایحه خاصی را امضا کرد که بر اساس آن دسترسی به داروهای تجویزی مانند بوپرنورفین در زندان ها و زندان ها ضروری است. طرفداران معتقدند هوچول ، که هنگام فرمانداری مدیر اجرایی فرمان لغو مواد افیونی بود ، به سیاست های کاهش میزان داروی سطح دولتی کمک می کند.

خایکین می گوید: “بسیاری از مردم نگران ناکارآمدی استفاده از داروها در سیستم توانبخشی بدون درمان هستند.” به جامعه

او گفت: “این زمان بسیار آسیب پذیر بود.”

بانک تریاک نیویورک همچنین می تواند سایر چالش های بیمه ای را که افراد با آن مشارکت می کنند در برنامه های دارویی تجویز شده برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشت رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های بهداشتی است. خایکین خواستار افزایش بودجه برای CHAMP ، ابتکار نماینده دولت در کمک به شهروندان برای حل مسائل مربوط به انواع مختلف مراقبت ها شد.

سخنگوی اداره بهداشت شهر نیویورک گفت که منطقه هنوز مشخص نیست که چگونه پول از برنامه شهرک سازی اختصاص می یابد. از سال 2022 ، هر منطقه نیویورک که وجوه دریافت می کند باید نحوه استفاده از این وجوه را تا اول نوامبر گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید