OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – سلامت


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در خیابانی خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون جلد خود را آویخت و استوارت اولسون و طراحان شروع به کار کردند. با کار در دفتری که درست مقابل خیابان دبیرستان شرقی ساخته بود ، به زودی خود را در کنار کمیسیونرها و کمیسیونرهای مسکونی مشغول کرد.

“به سرعت ، در حال تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!” استوارت اولسون می گوید ، با یاد آن روزهای قدیمی.

امروزه ، آن شرکت به چیزی تبدیل شده است که امروزه با نام OLC | شناخته می شود شرکت Ohlson Lavoie OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت معماری ، داخلی و آب است که دارای چهار دفتر در دنور و دفاتر در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC در حال حاضر در پروژه های سرگرمی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چهره دنور کمک کرده است ، بر نحوه تجارت ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و ساکنانش را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام صاحب شرکتی به نام Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، که اکنون از پروژه معماری خود از مدرسه معماری فارغ التحصیل شده است. هروی درباره دلیل طراح شدن خود می گوید: “من کلیسای جدیدم را در 15 سالگی دیدم ، فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از آن کار لذت ببرم.”

تمرکز بر سرگرمی

در ابتدا ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را مدیریت کردند ، که هدف آنها طراحی ساختمانها بر اساس نیازهای مشتریانشان بود. کمیسیونرها روابط نزدیکی برقرار کردند ، مانند آنهایی که در بازیهای معمولی تنیس استوارت ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه انجام شد. با کمال تعجب ، با وجود بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که به شدت بر دنور ضربه زد ، این شرکت کوچک پروژه های بزرگی را ایجاد کرد. برخی از برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، برخی از برج های مسکونی در نزدیکی Cheesman Park و ده ها ساختمان بلند مرتبه برای خانواده نویسندگان در اتصال I-25 و بلوار کلرادو ، پنج تا هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با یکپارچگی پروژه است. یکی از آخرین رویدادهای تنیس که در آن OLC باشگاه سلامت دائمی ، مستقل و چند منظوره خود را تأسیس کرد ، که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو-اینورنس شناخته می شود.

از آنجا که موفقیت و روابط ایجاد شده با آن پروژه ، OLC به صنعت تناسب اندام و سرگرمی وارد شده است. هروی رهبر مسئول است ، از آن شرکت به عنوان متخصص در زمینه تناسب اندام و سرگرمی منصوب شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی مستقل برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the نوشته اند انجمن بهداشت عمومی و پارک ها و اماکن تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنفرانس ها و سمینارهای شرکت به طور منظم سفر می کنند و صحبت می کنند.

تفاوت بزرگی از آن صنعت متمرکز وجود داشت – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هیچ مشاغل طراحی در خارج از ایالت کلرادو نداشت. در همین حال ، با موفقیت ، کار در خارج از کشور به OLC کمک کرد تا فعالیت های اقتصادی محلی را که در دهه 1970 و 1980 بر دنور تأثیر گذاشته بود کاهش دهد (شعار AIA برای سال 1975 این بود “در هفتاد و پنج سالگی زنده بمانید!”). به نظر می رسد یک منطقه توسعه داغ در برخی از مناطق کشور وجود دارد … با گرم شدن اقتصاد ، باشگاه هایی در حال شکل گیری هستند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 OLC سفر خود را به ژاپن آغاز کرد ، که در نقطه ای از طراحی OLC ایالات متحده شغلی باقی گذاشت تا تجارت پایدار بماند ، اما با سفر و بسیاری.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی از تفاوت های عمده در دهه 60 ، فناوری مورد استفاده طراحان بود. در حالی که انتظار می رفت همه طراحان صنایع دستی طراحی را در اوایل دهه 80 بدانند ، قوانین و مقررات برای طراحان در سبک و سبک شب متفاوت بود.

“به یاد دارم اولین دوربین دیجیتال خود را در سال 1974 گرفتم. اولین دستگاه فتوکپی ما از خانه بیرون آمد. سپس دستگاه فکس ، تلفن همراه چند خطی ، سیستم ارتباط صوتی ، دستگاه های Kroy و Letraset آمد.” تغییر می کند. رو به جلو ما از جدیدترین فناوری برای پیشرفت در زمینه های جدید با پیش نویس ، Master Spec ، Con-doc استفاده کردیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم. ”

دیری نگذشت که سیستم عامل چیپس سریع ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری تغییر کرد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و در حال حاضر استفاده می کنیم. در بیشتر موارد لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ماست. ترسیم جداول ، علائم تیک و خطوط اسناد باستانی خاطرات مشترک هستند.

پروژه افراد مشهور

از پروژه های متمرکز خود با کارکنان کوچک در دهه 80 ، OLC خدمات خود را با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی گسترش داده است. با درک اینکه نیازهای خاص و منحصر به فرد مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما یک بخش طراحی آب و یک دفتر طراحی داخلی در راه اضافه کرده ایم.

در چند سال گذشته OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، سرگرمی و آب را ایجاد کرده است. موضوعات محبوب عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای بیمارستان سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • خانه چادری جدید و باشگاه صعود برای باغهای پالم گاردن ، فلوریدا
  • لیک دارای باشگاه کاری جدید در اورلاندو ، فلوریدا است
  • پیشرفت توری و اتاق خواب در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • کلینیکی برای مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • دیپاک چوپرا یک پروژه زندگی دارد
  • برنامه های میزبانی زیادی برای توسعه دهنده محبوب پارک موضوعی در فلوریدا وجود دارد

امروزه شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما متمرکز است و به موضوعاتی که جوامع ما را سالم نگه می دارد – از مراکز بهداشتی همه کارکنان تا استخر شنای محلی شما – توجه زیادی می کند. مدیران و کارکنان ما خوش شانس بوده اند که در این 60 سال بر روی پروژه های الهام بخش و تغییر دهنده زندگی کار کرده اند. به همین دلیل ما می خواهیم از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکاران که طرح های ما را ایجاد کرده اند و افراد زیادی که در این راه می شناسیم تشکر کنیم.

با توجه به گذشته می توان گفت ، به قول معروف ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما ما همچنین نگاهی تیز به چیزهای بزرگ یک جهان همیشه در حال تغییر داریم: روابط ، مراقبت ، طراحی خوب و خرد.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC بودند ، که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. اطلاعیه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.

دیدگاهتان را بنویسید